دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۲۴
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۵۶۸۵۸
گزارشگر : ۶۷
از ابتدای امسال تاکنون محقق شد

اعطای 53 فقره وام کارگشایی به مددجویان فین

(یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۲۴

کمیته امداد فین از ابتدای امسال تاکنون 53 فقره تسهیلات کارگشایی قرض الحسنه به ارزش یک میلیارد و 900 میلیون ریال به مددجویان نیازمند پرداخت کرده است .

رئیس کمیته امداد فین ضمن بیان عملکرد این نهاد در حوزه اشتغال زایی مددجویان ، به همکاری بانک ها با کمیته امداد اشاره کرد .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ؛ احمد سالاری، رئیس کمیته امداد فین با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی کمیته امداد توانمندسازی اقتصادی خانواده های تحت حمایت است گفت : کمیته امداد فین از ابتدای امسال تاکنون 53 فقره تسهیلات کارگشایی قرض الحسنه به ارزش یک میلیارد و 900 میلیون ریال به مددجویان نیازمند پرداخت کرده است .

وی  با بیان اینکه هم اکنون هزار و 63 خانوار تحت حمایت کمیته امداد فین هستند افزود: تعداد 100 خانوار نسبت به سال گذشته از طریق وام های خودکفایی به توانمندی رسیدند که این مقدار منجر به کاهش 10 درصدی و خروج از  چرخه حمایتی این نهاد شد .

رئیس کمیته امداد فین افزود : خودکفایی مددجویان کمیته امداد با ایجاد طرح های مختلفی از جمله وام های کارگشایی و تسهیلات وام قرض الحسنه کمیته امداد و بانک‌ها انجام می‌شود.

سالاری با اشاره به اینکه 50 مددجوی این نهاد در نوبت دریافت تسهیلات قرض الحسنه هستند ، گفت : برای پرداخت این تعداد تسهیلات قرض الحسنه ، اعتباری بیش از دو میلیارد ریال نیاز است .

وی ادامه داد : رویکردکمیته امداد توانمند سازی نیازمندان تحت حمایت است که این نهاد به تنهایی نمیتواند این امر را تحقق ببخشد .مسئولان و بانک های عامل نقش مهمی می توانند  در سرعت بخشیدن به روند توانمند سازی مددجویان داشته باشند .

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید