دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۰:۵۸
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۵۶۲۶۹
گزارشگر : ۳۸
رئیس کمیته امدادجزیره کیش مطرح کرد :

توزیع 236 سبد کالا بین مددجویان ساکن کیش

(یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶) ۱۰:۵۸

کمیته امداد با مشارکت خیران نیکوکار از ابتدای سال تا کنون بیش از 236 سبد کالا بین مددجویان کمیته امداد جزیره کیش توزیع کرد .

رئیس کمیته امداد جزیره کیش به برنامه های حمایتی این نهاد از جمله توزیع سبد کالا و معیشت بین خانواده نیازمند در چهار ماهه نخست امسال پرداخت .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ؛ مسعود سالکی، رئیس کمیته امداد جزیره کیش با بیان اینکه  بیشترین سبدهای غذایی اهدایی به همت خیران و مسئولان ادارها و مردم نوع دوست این جزیره و با هدف تامین مایحتاج ضروری به خانوارهای مددجو  اهدا شده است ، گفت : کمیته امداد با مشارکت خیران نیکوکار از ابتدای سال تا کنون بیش از 236 سبد کالا بین مددجویان کمیته امداد توزیع کردند .

وی  با بیان اینکه سبد کالا از محل درآمد های امدادی و کمک های خیران تامین می شود افزود : ارزش سبد های غذایی توزیع شده 651 میلیون ریال شامل اقلامی از جمله برنج ، روغن ، گوشت ، مرغ ، قند و شکر ، خرما بود.

رئیس کمیته امداد جزیره کیش ادامه داد : هدف از توزیع سبد غذایی و کالا در بین مددجویان و نیازمندان رفع مشکلات محرومان ، اطعام ایتام ، حفظ عزت نفس مددجویان و تلاش برای توانمندسازی خانواده‌ ها با مشارکت خیران و مردم نیکوکار  است .

سالکی با اشاره به اینکه یکی از خدمات کمیته امداد پرداخت مستمری ماهیانه برای تامین مایحتاج و نیازهای معیشتی خانواده های تحت حمایت است گفت : بیش از 199میلیون ریال کمک معیشت به خانواده های تحت حمایت  طی امسال پرداخت شده است .

وی گفت: خیران و نیکوکاران جزیره کیش با همکاری و مشارکت با این نهاد ضمن تامین منابع مورد نیاز برای خدمت رسانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد موجب توسعه و ترویج سنت حسنه اطعام در جامعه می شوند .

شایسته ذکر است 64 خانوار تحت حمایت کمیته امداد جزیره کیش هستند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۱۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید