دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۰:۵۸
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۵۶۴۲۶
گزارشگر : ۳۸
مدیر کمیته امداد شهرستان میناب اعلام کرد :

واگذاری 28 دستگاه وانت به مددجویان مینابی

(چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶) ۱۰:۵۸

کمیته امداد میناب برای اشتغال‌زایی خانوارهای تحت حمایت تعداد 28 فقره تسهیلات خرید خوردو وانت نیسان به ارزش ریالی 9 میلیارد و 128 میلیون ریال به مددجویان پرداخت کرد .

مدیر کمیته امداد شهرستان میناب عملکرد این نهاد در حوزه اشتغال‌ زایی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد را تشریح کرد .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ؛ محمود جاودان ، مدیر کمیته امداد شهرستان میناب با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان و خروج آنها از چرخه حمایتی کمیته امداد با اعطای تسهیلات اشتغالزایی یکی از رویکرد های اصلی این نهاد است گفت : کمیته امداد میناب برای اشتغالزایی خانواده های تحت حمایت 28 فقره تسهیلات خرید خوردو وانت نیسان به ارزش ریالی 9 میلیارد و 128 میلیون ریال به مددجویان پرداخت کرد .

وی با بیان اینکه ارزش ریالی هر خودرو 326 میلیون ریال بوده است که 56 میلیون ریال سهم آورده مددجو و مابقی آن وام قرض الحسنه بانکی است ، افزود : مزایای استفاده از تسهیلات قرض‌الحسنه بانک زود بازده بودن آن ، کارمزد چهار درصد و  باز پرداخت اقساط  ۶۰ ماهه  با چهار ماه تنفس است .

مدیر کمیته امداد شهرستان میناب ادامه داد : طرح واگذاری خودرو به خانواده های مددجوی کمیته امداد با هدف توانمندسازی و کسب درآمد و ایجاد شغل پایدار برای مددجویان که در نهایت به خود اتکایی آنان برسند ، اجرا می شود .

جاودان با بیان اینکه  16 هزار و 930 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میناب قرار دارند که بیش از 10 درصد این خانوار ها توانایی انجام کار و ایجاد شغل را دارند افزود :  امسال کمیته امداد میناب 14 طرح برای اشتغالزایی خانواده های تحت حمایت با  اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 450 میلیون ریال به مددجویان پرداخت کرده است .

مدیر کمیته امداد شهرستان میناب گفت : با مشارکت مسئولان و بانک های عامل در امر پرداخت وام  به خانواده های تحت حمایت و اجرای طرح های اشتغال همه ساله شاهد خودکفای مددجویان هستیم که از چرخه حمایت این نهاد خارج می شوند .

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۹۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید