دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۳
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۵۷۱۳۵
گزارشگر : ۶۷
مدیر کمیته امداد جاسک مطرح کرد :

اجرای طرح آموزش ملوانی به 100 مددجوی جاسکی

(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۳

مددجویان جاسکی می‌توانند پس از اخذ مدرک آموزش ملوانی تجاری در انواع یدک کش، لندیگراف، لنج، قایق امداد نجات، مشغول به کار شوند .

مدیر کمیته امداد جاسک ( 12 شهریور 96) از اجرای طرح آموزش ملوانی به مددجویان توسط شرکت مانی گستر خبر داد .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی ابراهیمی، مدیر کمیته امداد شهرستان جاسک با بیان اینکه یکی از اهداف موثر و کارآمد کمیته امداد ایجاد فرصت های شغلی برای خانواده های نیازمند است گفت : با توجه به طرح توسعه سواحل مکران و نیاز به نیروهای ماهر بومی ، کمیته امداد جاسک با رایزنی با شرکت مانی گستر مقدمات ثبت نام طرح آموزش ملوانی تجاری ویژه 100 نفر از مددجویان و فرزندان آنها را آغاز کرده است .

ابراهیمی با اشاره به اینکه در شهرستان جاسک دو هزار و ۳۰۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند ، افزود : مددجویان جاسکی می‌توانند پس از اخذ مدرک آموزش ملوانی تجاری در انواع یدک کش، لندیگراف، لنج، قایق امداد نجات، مشغول به کار شوند .

مدیر کمیته امداد شهرستان جاسک با بیان اینکه شرکت مانی گستر 20 میلیون تومان تخفیف برای اجرای این طرح آموزشی به مددجویان داده است ادامه داد : هزینه کلاس‌های آموزشی به ازای هر نفر 900 هزارتومان است که با رایزنی کمیته امداد این رقم به 700 هزار تومان کاهش یافت.

 وی درباره مزایای این طرح آموزشی گفت:ورود چهار دوره اجناس قابل ورود به شهرستان بدون دادن عوارضات گمرکی طی یک سال ، اشتغال به کار مددجویان در انواع یدک کش ، لندیگراف ، لنج ، قایق امداد نجات ، برخورداری از بیمه اجباری  از مزایای آوزش ملوانی با شرکت مانی گستر جاسک است .

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۰۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید