دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۲۴
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۵۷۱۸۰
گزارشگر : ۶۷
رئیس کمیته امداد سیاهو :

توزیع 175 دستگاه لوازم سرمایشی بین نیازمندان سیاهویی

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۲۴

15دستگاه کولر گازی و 160 دستگاه پنکه ایستاده به ارزش 53 میلیون تومان بین خانوارهای ایتام و زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد سیاهو توزیع شد .

رئیس کمیته امداد سیاهو گزارشی از توزیع اقلام سرمایشی بین نیازمندان منطقه سیاهو در سال 96 ارائه داد .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رمضان سلیمی، رئیس کمیته امداد سیاهو با بیان اینکه یکی از مشکلات عمده‌ای خانوارهای تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم ، کمبود و یا نداشتن لوازم خنک کننده در  هوای گرم تابستان است. گفت : کمیته امداد سیاهو تعداد175 قلم لوازم سرمایشی بین خانوار های نیازمند در مناطق محروم روستاهای سیاهو توزیع کرد.

سلیمی با بیان اینکه جهت تأمین این تعداد دستگاه لوازم سرمایشی از منابع داخلی کمیته امدادبه مناطق محروم اختصاص داده شد ادامه داد : 15دستگاه کولر گازی و 160 دستگاه پنکه  ایستاده  به ارزش  53 میلیون تومان بین خانوارهای ایتام و زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد سیاهو توزیع شد .

رئیس کمیته امداد سیاهو با اشاره به اینکه تعداد 974 خانوار نیازمند تحت حمایت کمیته امداد سیاهو قرار دارند افزود : با توجه به گرما و دمای بالای هوا در مناطق محروم یکی از ملزومات ضروری مددجویان ، وسایل و دستگاه های سرمایشی است که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته پس از شناسایی مددجویان واجد شرایط، نسبت به خریداری وسایل و در اختیار قرار دادن آنها اقدام می شود.

رئیس کمیته امداد سیاهو با اشاره به اینکه طرح مفتاح الجنه (دیدار از خانواده نیازمندان) که یکی از طرح های موفق این نهاد است ، گفت : کمیته امداد در این طرح با همراهی مسئولان ادارات ، اقدام به بازدید از منازل ایتام و مددجویان می کند و با همنشینی و مصاحبت از نزدیک مشکلات آنها را بررسی و در حد توان رفع خواهد کرد.

وی در پایان بیان کرد : امیدواریم با مشارکت خیران بتوانیم لوازم ضروری زندگی  تعداد بیشتری از خانوارهای نیازمند را تامین کنیم .

شایسته ذکر است برای گرمایش منازل خانوادهای نیازمند در فصل زمستان نیز  در یک مرحله تعداد 500 دستگاه بخاری نفتی تامین خواهد شد .

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید