دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۳:۵۲
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۶۲۵۳۴
گزارشگر : ۳۸
معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان خبر داد

اعزام 66 مددجوی هرمزگانی به مشهد مقدس

(سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷) ۱۳:۵۲

66 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان از ابتدای سال جاری تاکنون در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شدند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان گزارشی از اعزام اردوهای زیارتی این نهاد در سال 97 ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عیسی زارعی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین رویکردهای این نهاد ارتقاء سطح باورهای دینی، اعتقادی خانوارهای تحت حمایت این نهاد است گفت: 66 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان از ابتدای سال جاری تاکنون در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شدند.

زارعی بابیان اینکه برای اعزام این مددجویان به مشهد مقدس بیش از 13 میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است افزود: این مددجویان با کمک خیران در قالب طرح «شوق زیارت» به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام‌شده‌اند.

وی ادامه داد: طرح «شوق زیارت» باهدف اعزام مددجویانی که تاکنون توفیق زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) را نداشته‌اند اجرا می‌شود و امیدواریم با مشارکت بیشتر خیران بتوانیم مددجویان بیشتری به مشهد اعزام کنیم.

 معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان بیان کرد: حوزه فرهنگی کمیته امداد هرمزگان تا پایان 97 تعداد چهار هزار و 500 از نفر مددجویان تحت حمایت این نهاد را به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام خواهد کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۱۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید