دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۵ تیر ۱۳۹۷ / ۰۷:۴۲
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۶۲۶۴۱
گزارشگر : ۳۸
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان:

توسعه مهارت‌های شغلی مسیر اشتغال پایدار را هموار می‌کند

(سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷) ۰۷:۴۲

457 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان در سال جاری از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان گزارشی از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به مددجویان در سال 97 ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدالرضا خسروانی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان گفت: ایجاد اشتغال برای مددجویان تحت حمایت به‌منظور توانمندسازی آنان از مهم‌ترین اولویت‌های کاری این نهاد است.

وی بابیان اینکه کمیته امداد باهدف ایجاد اشتغال پایدار، برگزاری دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای را در دستور کار خود قرار داده است افزود: 457 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان در سال جاری از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان هدف از برگزاری این مهارت‌ها، آشنایی مددجویان متقاضی کار با محیط کسب‌وکار و عوامل موفقیت در بازار کار است و بیان کرد: توسعه مهارت‌های شغلی در جامعه هدف کمیته امداد امام (ره) مسیر اشتغال پایدار را هموار می‌کند و توانمندی خانوارها را تسریع خواهد کرد.

خسروانی افزود: مددجویان تحت حمایت پس از کسب مهارت و فراهم شدن فضای کسب‌وکار می‌توانند از تسهیلات خودکفایی کمیته امداد در جهت راه‌اندازی شغل و ایجاد فرصت شغلی اقدام کنند.

وی به‌کارگیری مددجویان از طریق مراکز کاریابی را یکی از برنامه‌های حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد بیان کرد و گفت: 139 نفر از مددجویان کمیته امداد این استان بااعتبار 59 میلیون تومان در سال 96 از طریق مراکز کاریابی جذب بازار کار شدند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۲۸۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید