دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۷ / ۱۳:۰۰
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۶۲۷۳۷
گزارشگر : ۳۸
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان:

توانمندسازی مددجویان، برگ افتخار کمیته امداد هرمزگان

(یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷) ۱۳:۰۰

کمیته امداد هرمزگان برای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت در سه‌ماهه ابتدای سال جاری در طرح‌های مشاغل خانگی و خوداشتغالی دو میلیارد و 420 میلیون تومان از محل منابع امدادی و بانکی پرداخت‌ کرده است.

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گزارشی از طرح‌های اشتغال ایجادشده توسط مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد هرمزگان بابیان اینکه 185 طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان ایجادشده است گفت: کمیته امداد هرمزگان برای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت در سه‌ماهه ابتدای سال جاری در طرح‌های مشاغل خانگی و خوداشتغالی دو میلیارد و 420 میلیون تومان از محل منابع امدادی و بانکی پرداخت‌ کرده است.

وی افزود: از مجموع طرح‌های اجراشده طی امسال 84 طرح خودکفایی و کارآفرینی، 93 طرح توان‌افزایی و 8 طرح نیز کارانگیزی برای مددجویان بوده است.

الهیاری بابیان اینکه در سال 97 برای ایجاد هفت هزار و 872 فرصت شغلی در استان هرمزگان بیش از 167 میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته‌شده است یادآور شد: کمیته امداد استان هرمزگان با اجرای طرح‌های موفق و پایدارسازی مشاغل طی پنج سال اخیر، به‌عنوان دستگاه برتر در میان دستگاه‌های مختلف استان قرارگرفته است.

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان با تأکید بر اینکه تمامی طرح‌های کمیته امداد با توجه به استعداد و موقعیت هر فرد در هر منطقه انجام می‌شود ادامه داد: توانمندسازی در کمیته امداد این استان در پنج گام اساسی شامل شناسایی، مشاوره، آموزش، اجرای طرح، نظارت و فروش محصولات مددجویان انجام می‌شود.

شایسته ذکر است دو هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان طی سال 96 از محل تسهیلات خوداشتغالی این نهاد خودکفا شده‌اند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۶۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید