دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۳ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۵
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۶۳۶۵۹
گزارشگر : ۳۸
رئیس اداره حقوقی و املاک کمیته امداد استان هرمزگان مطرح کرد

ارائه 700 مورد خدمات حقوقی رایگان به مددجویان هرمزگانی

(شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷) ۱۳:۲۵

700 مورد خدمت حقوقی رایگان از ابتدای سال 97 تاکنون به جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان ارائه‌شده است.

رئیس اداره حقوقی و املاک کمیته امداد استان هرمزگان گزارشی از خدمات حقوقی انجام‌شده برای مددجویان تحت حمایت این نهاد طی امسال ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابراهیم سلطانی مقدم، رئیس اداره حقوقی و املاک کمیته امداد استان هرمزگان گفت: 700 مورد خدمت حقوقی رایگان از ابتدای سال 97 تاکنون به جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان ارائه‌شده است.

سلطانی مقدم استفاده از ظرفیت خیران در بخش‌های مختلف را جزو اولویت‌های کمیته امداد برای خدمات‌رسانی مؤثر به جامعه هدف عنوان کرد و افزود: هم‌اکنون 139 وکیل و مشاور حقوقی نیکوکار برای ارائه مشاوره و کلیه خدمات حقوقی و خانوادگی به مددجویان کمیته امداد استان هرمزگان به‌صورت رایگان با این نهاد همکاری می‌کنند.

رئیس اداره حقوقی و املاک کمیته امداد استان هرمزگان به ارائه 530 مورد مشاوره و تنظیم 65 مورد دادخواست و شکوائیه اشاره کرد و اعلام کرد: 20 پرونده حقوقی از ابتدای امسال برای مددجویان تحت حمایت این نهاد تشکیل‌شده است.

شایسته ذکر است کمیته امداد هرمزگان در سال گذشته ۱۵۰ مورد پرونده مددجویی و هشت مورد پرونده سازمانی را حل‌وفصل نموده است و همچنین ۵۷ مورد استعلام و ۲۷۵ موردقرارداد نیز بررسی و تنظیم‌شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید