دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۳:۱۸
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۶۳۹۹۲
گزارشگر : ۳۸

کمک 1.7 میلیارد تومانی مردم هرمزگان در جشن عاطفه‌ها

(سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷) ۱۳:۱۸

مردم نوع‌دوست هرمزگان یک میلیارد و 700 میلیون تومان در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند استان کمک کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان گزارشی از آمار کمک‌های مردمی این استان به دانش آموزان نیازمند در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها امسال ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهرداد تاجیک، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان با اشاره به اینکه مرحله نخست جشن عاطفه‌ها هم‌زمان در سراسر کشور و با 35 پایگاه در استان هرمزگان برپاشده بود گفت: مردم نوع‌دوست هرمزگان یک میلیارد و 700 میلیون تومان در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند استان کمک کردند.

وی افزود: کمک‌های جمع‌آوری‌شده شامل 732 میلیون تومان به‌صورت نقدی و 968 میلیون تومان در قالب کمک غیر نقدی بوده که نسبت به مدت‌زمان مشابه سال گذشته 70 درصد رشد داشته است.

تاجیک با اشاره به اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها سال جاری نیز هم‌زمان با سراسر کشور در یازدهم مهرماه در سطح مدارس استان برگزار می‌شود یادآور شد: مردم نوع‌دوست می‌توانند با استفاده از روش‌های نوین پرداخت الکترونیکی ازجمله سامانه تلفن گویای 3288 و همچنین ارسال عدد 100 به سامانه پیامکی 30007639 و نصب نرم‌افزار ناب بر روی گوشی، کمک‌های نقدی خود را به دانش آموزان نیازمند اهدا کنند.

شایسته ذکر است 14 هزار دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید نیازمند کمک مردم نیکوکار و خیران استان هرمزگان هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۱۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید