دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۷ / ۰۷:۳۶
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۶۴۳۹۰
گزارشگر : ۳۸
طی شش‌ماهه نخست امسال انجام شد

پرداخت بیش از 10 میلیارد تومان تسهیلات به نیازمندان هرمزگانی

(شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷) ۰۷:۳۶

10 میلیارد و 720 میلیون تومان در قالب وام‌های قرض‌الحسنه اشتغال، کارگشایی و مسکن از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به نیازمندان استان هرمزگان طی شش‌ماهه نخست امسال پرداخت‌شده است.

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان هرمزگان گزارشی از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه امداد ولایت را به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت این نهاد را در شش‌ماهه نخست سال 97 ارائه کرد.

به گزارش سایت خبریکمیته امداد، کرامت ملایی، مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان هرمزگان با اشاره به اینکه ارائه تسهیلات در صندوق امداد ولایت به‌صورت قرض‌الحسنه و با حداقل کارمزد به متقاضیان انجام می‌شود گفت: برنامه‌ریزی هدفمند برای جذب سپرده‌های مردمی، تسریع در ارائه تسهیلات و پیگیری وصول مطالبات از مهم‌ترین برنامه‌های این صندوق در سال جاری است.

 وی افزود: 10 میلیارد و 720 میلیون تومان در قالب وام‌های قرض‌الحسنه اشتغال، کارگشایی و مسکن از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به نیازمندان استان هرمزگان طی شش‌ماهه نخست امسال پرداخت‌شده است که پنج میلیارد و 680 میلیون تومان از این تسهیلات درزمینهٔ اشتغال و خودکفایی، چهار میلیارد و 568 میلیون تومان درزمینهٔ کارگشایی و همچنین 472 میلیون تومان تسهیلات مسکن به متقاضیان پرداخت‌شده است.

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان هرمزگان ادامه داد: یک هزار و 405 فقره تسهیلات حمایتی در قالب رفع مشکلات معیشتی، درمان و مسکن و 390 فقره وام اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان استان هرمزگان از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت‌شده است.

وی در پایان یادآور شد: 12 هزار و 82 افتتاح حساب از ابتدای سال تاکنون در این صندوق نیت خیرخواهانه مردم، به نیازمندان ایجادشده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید