دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۸ آذر ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۴
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۶۵۶۹۲
گزارشگر : ۳۸
طی هشت‌ماهه امسال محقق شد؛

پرداخت بیش از 7 میلیارد تومان وام ضروری به نیازمندان هرمزگانی

(چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷) ۱۳:۲۴

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: در هشت‌ماهه سال جاری 2283 فقره وام ضروری از طریق صندوق امداد ولایت استان هرمزگان با مبلغ هفت میلیارد و 737 میلیون تومان به نیازمندان استان پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان بابیان اینکه وام‌های ضروری برای حل مشکلات و گره‌گشایی از زندگی مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت می‌شود گفت: کمیته امداد با اعطای تسهیلات از طریق صندوق امداد ولایت درزمینهٔ های ازدواج، درمان، تحصیل، مسکن و اشتغال به واجدین شرایط پرداخت می‌نماید.

وی افزود: در هشت‌ماهه سال جاری 2283 فقره وام ضروری از طریق صندوق امداد ولایت استان هرمزگان با مبلغ هفت میلیارد و 737 میلیون تومان به نیازمندان استان پرداخت‌شده است.

الهیاری با اشاره به اهمیت ترویج سنت حسنه قرض‌الحسنه در جامعه خاطرنشان کرد: با سپرده‌گذاری از سوی خیران نیکوکار در صندوق امداد ولایت به‌صورت قرض‌الحسنه می‌توان تسهیلات بیشتری برای رفع مشکلات نیازمندان پرداخت نماییم.

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان به تنها شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در استان هرمزگان اشاره کرد و ادامه داد: خیران نیکوکار می‌توانند با افتتاح حساب سپرده قرض‌الحسنه در این صندوق ضمن استفاده از کلیه خدمات بانکی، درزمینهٔ حمایت از نیازمندان و محرومان جامعه نقش مهمی را ایفا کنند.

 انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۵۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید