دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۳ دی ۱۳۹۷ / ۱۰:۵۶
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۶۵۷۸۸
گزارشگر : ۳۸
طی 9 ماهه امسال انجام شد؛

ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به 4564 نفر از مددجویان هرمزگانی

(دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷) ۱۰:۵۶

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان گفت: دوره‌های آموزش حرفه‌آموزی در بخش‌های کشاورزی، دام‌پروری، شیلات، صنایع‌دستی، فعالیت‌های صنعتی و خدماتی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدالرضا خسروانی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان با اشاره به بهره‌مندی 4564 مددجو از دوره‌های فنی و حرفه‌ای طی 9 ‌ماهه امسال بیان کرد: دوره‌های آموزش فنی و مهارتی در بخش‌های کشاورزی، دام‌پروری، شیلات، صنایع‌دستی، فعالیت‌های صنعتی و خدماتی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این استان برگزار شد.

وی افزود: آماده‌سازی مددجویان برای ورود به بازار کار و ارتقای سطح مهارتی آن‌ها در حرفه‌های مختلف شغلی از اهداف برگزاری این دوره‌های آموزشی بود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان بابیان اینکه مجموع اعتبارات اختصاص داده‌شده برای ارائه آموزش حرفه‌آموزی بالغ‌بر 470 میلیون تومان بوده است، تصریح کرد: بخش عمده‌ای از آموزش فنی و حرفه‌ای به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان منجر به اشتغال شده است.

خسروانی با اشاره به ارتباط کمیته امداد با کارفرمایان و صاحبان صنایع برای اشتغال مددجویان یادآور شد: با اجرای برنامه کاریابی برای مددجویان این نهاد طی 9 ماهه سال جاری زمینه اشتغال 360 مددجوی تحت حمایت توسط کارفرمایان شهرک‌های صنعتی و سایر مراکز و موسسه‌های کاریابی نیازمند نیروی کار، فراهم‌شده است.

شایسته ذکر است دوره آموزشی و مهارتی در حوزه‌های تعمیرات خودرو، پرورش مرغ بومی، گیاهان دارویی، ملوانی، چرم‌دوزی، جوشکاری برق و کمک پرستاری به مددجویان مستعد اشتغال به کار برگزارشده است.

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید