دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۹:۱۹
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۶۵۹۰۰
گزارشگر : ۳۸

بشاگرد قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان امداد هرمزگان

(شنبه ۸ دی ۱۳۹۷) ۱۹:۱۹

یازدهمین جشنواره فرهنگی، ورزشی و آموزشی کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان با عنوان جام همدلی و همبستگی خلیج‌فارس یادواره زنده‌یاد حاج عبدالله والی به میزبانی جزیره قشم در روزهای چهارم لغایت هفتم دی‌ماه امسال برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی الهیاری مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در این جشنواره اشاعه فرهنگ ورزش‌های گروهی و فردی  در میان کارکنان را موجب تقویت سلامت جسم و افزایش روحیه امداد گری دانست و هدف از برگزاری این جشنواره را حفظ سلامت و افزایش صمیمیت بیشتر میان کارکنان عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره با عنوان جام همدلی و همبستگی خلیج‌فارس یادواره زنده‌یاد حاج عبدالله والی برگزار شد، خاطرنشان کرد: تلفیق فرهنگ ورزش و آموزه‌های ائمه معصومین می‌تواند فشارهای روانی امداد گران در برخورد با مشکلات و محدودیت‌ها را تا حدود زیادی کاهش دهد.

الهیاری بابیان اینکه مسابقات ورزشی راهی برای دستیابی کارکنان به نشاط و سرزندگی است، اظهار امیدواری کرد: ارتقاء نشاط و شادابی در کارکنان می‌تواند به ارائه خدمات ارزشمندتری به مددجویان تحت حمایت منجر شود و این مهم باید موردتوجه سایر دستگاه‌ها قرار گیرد.

جشنواره فرهنگی، ورزشی و آموزشی امدادگران استان هرمزگان در هفت رشته مختلف، فوتسال، تنیس روی میز، والیبال ساحلی، دارت، شطرنج، قرائت قرآن و اذان برگزار شد و در پایان این جشنواره به تیم‌ها و نفرات برگزیده در رشته‌های ورزشی و فرهنگی با اهداء جوایزی تجلیل شد.

شایسته ذکر است در این جشنواره در رشته فوتسال تیم بشاگرد (ب)، در رشته والیبال ساحلی تیم شرق استان، در رشته تنیس روی میز تیم شمال و جنوب استان و در رشته دارت و شطرنج نیز تیم مناطق سه‌گانه بندرعباس به مقام قهرمانی دست یافتند.

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید