جزییات خبر

یکشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۶:۰۰
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۱۹۸۹
گزارشگر : ۳۸
از ابتدای امسال تاکنون محقق شد؛

بهره‌مندی 5830 مددجوی هرمزگانی از مشاوره‌های رایگان

(یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۶:۰۰

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان گفت: از ابتدای سال 98 تاکنون 5830 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد از مشاوره‌های فردی و گروهی رایگان کمیته امداد بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ احمد پایان، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: هدف از ارائه این خدمات توانمندسازی فکری و فرهنگی مددجویان، افزایش مهارتهای زندگی ، اعتمادبه‌نفس و خودباوری و ارتقاء باورهای دینی و تحکیم بنیان خانواده است که شامل مشاوره‌های خانواده، ازدواج، اشتغال، تحصیلی و مشاوره‌های روان‌شناختی و تربیتی می‌باشد.

پایان گفت: از ابتدای سال 98 تاکنون پنج هزار و 830 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد از مشاوره‌های فردی و گروهی رایگان کمیته امداد بهره‌مند شده‌اند که دو هزار و 15 نفر از این افراد به‌صورت فردی و سه هزار و 815 مددجو به‌صورت گروهی از کلاس‌های مشاوره حوزه حمایت و سلامت این نهاد استفاده کرده اند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان افزود: این مشاوره‌ها برای مددجویان رایگان بوده و کمیته امداد استان هرمزگان در راستای ارتقا سطح مهارت و کیفیت زندگی خانواده های تحت حمایت، برای برگزاری این آموزش‌ها مبلغ 133 میلیون تومان هزینه کرده است.

وی اظهار داشت: برگزاری دوره های مهارت‌های ارتباطی، مشاوره پیش از ازدواج و ازدواج مجدد، کسب مهارت‌های زندگی، پیشگیری از اعتیاد، عفاف و حجاب ، کنترل هیجانات و چگونگی مقابله با فشارهای روحی و روانی از دیگر برنامه هایی است که در قالب کارگاههای مشاوره گروهی برای مددجویان برگزار می‌شود.

پایان افزود: هم‌اکنون پنج کلینیک تخصصی مشاوره در سراسر استان هرمزگان جهت ارائه مشاوره به مددجویان با این نهاد همکاری مستمر دارند.

انتهای پیام

 

کمیته امداد
تعداد بازدید : ۶۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید