جزییات خبر

سه شنبه / ۵ آذر ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۲
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۲۰۴۶
گزارشگر : ۳۸
در هشت‌ماهه سال 98؛

پرداخت 76 میلیون تومان صدقه با روش‌های نوین در استان هرمزگان

(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۱۴:۲۲

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان گفت: مردم نوع‌دوست هرمزگان در هشت‌ماهه امسال از طریق روش‌های نوین و الکترونیکی پرداخت صدقه، مبلغ 76 میلیون تومان به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیاوش عامری، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان اظهار داشت: مردم نیکوکار استان طی هشت‌ماهه سال جاری چهار میلیارد و 505 میلیون تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک کردند که از این میزان صدقه مبلغ 76 میلیون تومان آن با استفاده از روش‌های نوین پرداخت‌شده است.

عامری گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در راستای معرفی و گسترش انواع روش‌های نوین و الکترونیکی در استان هرمزگان، میزان پرداخت صدقه با استفاده از این روش‌ها در هشت‌ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به میزان 58 درصد رشد داشته است.

وی با تأکید بر اهمیت و ضرورت فراهم نمودن بستر مناسب برای پرداخت صدقه با استفاده از روش‌های نوین، گفت: پرداخت صدقه با روش‌های الکترونیکی باعث کاهش هزینه‌های جمع‌آوری صدقه، سرعت در انتقال وجوه، پیشگیری از سرقت صندوق‌ها و تسریع در ارائه خدمات به نیازمندان می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان خاطرنشان کرد: مردم نیک‌اندیش استان برای افزایش ضریب امنیت و سرعت در خدمت‌رسانی به نیازمندان می‌توانند با شماره‌گیری کد آنی پرداخت #076*۸۸۷۷*، تلفن گویای ۳۲۸۸ و یا ارسال عدد ۱۰۰ به سر شماره ۳۰۰۰۷۶۳۹ و نصب نرم‌افزار ناب، از طریق تلفن همراه خود در هر زمان و مکان کمک‌های مورد نظرشان را به دست نیازمندان مناطق انتخابی خود در استان هرمزگان برسانند.

عامری ضمن قدردانی از همراهی مردم نیکوکار هرمزگان، یادآور شد: صدقه‌های جمع‌آوری‌شده به‌منظور رفع مشکلات اساسی محرومان جامعه و در سرفصل‌های تأمین جهیزیه نوعروسان، هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، تأمین مسکن، هزینه‌های درمان و معیشت نیازمندان هزینه می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید