جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ آذر ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۲
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۲۰۷۱
گزارشگر : ۳۸

حمایت کمیته امداد هرمزگان از 913 بیمار صعب‌العلاج

(چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸) ۱۴:۱۲

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان گفت: هم‌اکنون 913 بیمار صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان می‌باشند و از کلیه خدمات درمانی این نهاد بهره‌مند هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ احمد پایان، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان گفت: بیماران صعب‌العلاج و سرطانی درزمینه ی پرداخت هزینه‌های درمانی خود با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند و کمیته امداد با حمایت‌های دولتی، همکاری‌ مراکز درمانی و پزشکان خیر استان در تلاش است بخش قابل توجهی از نیازهای ضروری بیماران تحت پوشش را برطرف کند.

پایان با اشاره به حمایت این نهاد از 913 بیمار صعب‌العلاج در استان هرمزگان، عنوان کرد: بیماری‌های صعب‌العلاج، شامل انواع سرطان، دیابت، ایدز، بیماران نیازمند به پیوند اعضاء و ... می‌باشند که در هفت‌ماهه امسال برای درمان این بیماران تحت حمایت کمیته امداد مبلغ 381 میلیون تومان هزینه شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان اظهار داشت: علاوه بر تأمین بخشی از هزینه‌های جاری درمانی، خدمات ویژه‌ای درزمینه ی تهیه‌ی داروهای خارج از تعرفه بیمه، خدمات بستری، تجهیزات پزشکی و ... به این بیماران ارائه می‌شود که از ابتدای سال جاری تاکنون نیز مبلغ یک میلیارد و 690 میلیون تومان در این خصوص هزینه‌شده است.

پایان بابیان این مطلب که هزینه‌های درمان و نگهداری بیماران صعب‌العلاج بسیار بالاست، افزود: نیکوکاران محترم از طریق شماره‌گیری کد #076*8877* در بخش کمک‌های نقدی می‌توانند یاری گر بیماران صعب‌العلاج استان در تأمین هزینه‌های درمان این عزیزان باشند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۷۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید