جزییات خبر

شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۶
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۳۹۳۸
گزارشگر : ۳۸
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان هرمزگان مطرح کرد؛

پرداخت بیش از 5 میلیارد تومان کمک موردی بلاعوض جهت رفع مشکلات ضروری نیازمندان

(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۲۶

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان گفت: طی 11 ماهه سال جاری پنج هزار و 760 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان از کمک‌های موردی بلاعوض این نهاد بااعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 183 میلیون تومان بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ احمد پایان، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان اظهار داشت: این نهاد کمک‌های موردی را باهدف رفع نیازهای ضروری مددجویان پرداخت می‌کند که در همین راستا طی 11 ماهه سال جاری پنج هزار و 760 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان از کمک‌های موردی بلاعوض کمیته امداد بااعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 183 میلیون تومان بهره‌مند شده‌اند.

پایان گفت: کمک‌های موردی این نهاد در سرفصل‌های متنوعی ازجمله: کمک به تأمین معیشت خانوار، هزینه‌های درمانی، کمک به تأمین مسکن، کمک به تحصیل دانشجویان و دانش آموزان و تأمین لوازم ضروری منزل برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد و به‌صورت بلاعوض پرداخت می‌شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان گفت: در حال حاضر 91 هزار و 977 خانوار با جمعیت 221 هزار و 451 نفر تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌باشند.

وی به برنامه‌های این نهاد برای تأمین سلامت مددجویان و پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا اشاره کرد و یادآور شد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده هم‌اکنون زمینه ارائه 36 خدمت کمیته امداد به‌صورت الکترونیکی فراهم‌شده است که مددجویان می‌توانند بدون مراجعه حضوری و از طریق آدرس اینترنتی " e.emdad.ir " و درج کد ملی و شماره شناسنامه خود وارد سامانه شده و درخواست‌های خود را به‌صورت الکترونیکی ثبت نمایند و مددکاران این نهاد نیز در اسرع وقت به درخواست‌های آنان رسیدگی نموده و پاسخ خواهند داد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید