جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۱
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۷۸۵۷
گزارشگر : ۳۸

همه ظرفیت‌ها و توان دانشگاه آزاد اسلامی در تقویت فعالیت‌های خدمت‌رسانی کمیته امداد قرار خواهد گرفت

(چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۱

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان از همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) در تقویت فعالیت‌های خدمت‌رسانی این نهاد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد؛ دکتر احسان کامرانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در دیدار مشترک با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با داشتن ۱۸ مرکز دانشگاهی در سراسر استان، آماده همکاری با کمیته امداد در زمینه‌های مختلف علمی، تحقیقاتی، فناوری و ... است.

دکتر کامرانی افزود: افزایش خدمات به دانشجویان نخبه تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی، از طریق مرکز رشد دانشگاه، در اختیار گذاشتن مکان و کمک فکری به دانشجویان نخبه کارآفرین، حمایت از ایده‌های تولیدی، تخفیف و تقسیط شهریه و ... انجام پذیر می‌باشد.

علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان نیز در این دیدار گفت: با استفاده از ظرفیت بالای دانشگاهیان علاوه بر افزایش کیفیت خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) می‌توان با پشتیبانی فکری و ارائه طریق علمی، آن عده از افراد تحت حمایت این نهاد که دارای توانمندی و استعدادهای فراوانی می‌باشند به سمت کارآفرینی و اشتغال‌زایی در عرصه‌های مختلف هدایت نمود.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان به بهره‌گیری از ظرفیت دانشجویان رشته‌های تخصصی مرتبط با فعالیت‌های امداد اشاره و یادآور شد: اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه می‌توانند، دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در رشته‌های مرتبط با فعالیت‌های امداد مشغول تحصیل هستند جهت کاروزی به کمیته امداد معرفی و در فعالیت‌های این نهاد ازجمله ارائه خدمات مددکاری و مشاوره به خانواده‌های تحت حمایت همکاری داشته باشند.

الهیاری با ارائه پیشنهادی برای افتتاح یک مرکز نیکوکاری توسط دانشجویان و دانشگاهیان افزود: تحقق ایجاد این مرکز می‌تواند گام مؤثری در جهت بهبود ارائه خدمات فرهنگی و حمایتی به نیازمندان تحت حمایت باشد.

این مقام مسئول گفت: کمیته امداد با استفاده از صندوق اشتغال‌زایی نوید وابسته به امداد، به طرح‌های نوین و دانش‌بنیان که در اشتغال و افزایش سطح زندگی خانواده‌های مددجو مؤثر بوده، تسهیلات بلندمدت پرداخت می‌نماید.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید