جزییات خبر

شنبه / ۱۰ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۴
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۸۲۴۹
گزارشگر : ۳۸

تجلیل از خیرین حوزه زکات و پیشگامان یاری‌رسان به ایتام

(شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۵۴

در نشستی با حضور مدیر کل کمیته امداد استان هرمزگان، امام جمعه،فرماندار و مسئولین شهرستان پارسیان از خیرین حوزه زکات و پیشگامان یاری‌رسان به ایتام آن شهرستان تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ حجت‌الاسلام بارانی، امام‌جمعه شهرستان پارسیان در این نشست ضمن قدردانی از خیرین شهرستان پارسیان، گفت: کمیته امداد یکی از یادگاران امام راحل است و این نهاد در این چهار دهه از عمر انقلاب خوب درخشیده و دست محرومان و مظلومان را گرفته است.

امام‌جمعه شهرستان پارسیان افزود: مسائل و دردها در کشور هنوز وجود دارد اما اگر به کارنامه این نهاد انقلابی نگاه بیندازیم خدمات بسیاری به جامعه هدف خود ارائه نموده است.

همچنین رضا پور، فرماندار پارسیان گفت: خیرین علاوه بر کمک های خود به مردم در  توسعه‌ شهرستان نیز نقش داشته و به کمک دولت آمده اند .

سرگرد رنجبری، فرمانده سپاه پارسیان نیز با قدردانی از خیرین، گفت: هر جا که نام محروم و مظلوم می‌آیدمردم به کمک آمده ودر کنار کمیته امداد قرارگرفته اند. در وضعیت کنونی کشور نیاز است که آحاد جامعه برای برون رفت از مشکلات موجود در دست هم بگذارند تا از این شرایط سخت عبور کنیم.

علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد هرمزگان نیز در این نشست گفت:  میزان فقر درشهرستان پارسیان در مقایسه با سایر مناطق استان هرمزگان کمتر می باشد زیرا فعالیت‌های انسان دوستانه زیادی با همراهی خیرین در این شهرستان برای اقشار نیازمند  انجام می شود.

الهیاری، بابیان این مطالب که برای پیمودن مسیر توسعه چاره‌ای جز تقویت مشارکت مردم نداریم، افزود: تأثیرات بیماری کرونا و فشارهای اقتصادی  در جامعه می‌توانست بیشتر از این مردم را آزار دهد اما کمک‌های مؤمنانه و مواسات و همدلی این وضعیت را بهبود بخشید.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان، یکی دیگر از درگاه‌های تشدید کننده فقر در استان هرمزگان را هزینه‌های درمان دانست.

در پایان نشست از 10 نفر از خیرین حوزه زکات و پیشگامان یاری‌رسان به ایتام تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید