جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ آبان ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۰
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۸۴۵۵
گزارشگر : ۳۸

عزم جدی ادارات و سازمان‌های استان هرمزگان در پویش ملی ایران مهربان و طرح "هر کارمند، حامی فرزند معنوی"

(سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹) ۱۴:۵۰

طرح "هر کارمند، حامی فرزند معنوی" در قالب پویش ملی ایران مهربان، به‌صورت جدی در ادارات و سازمان‌ها استان هرمزگان اجرا می‌گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ نازنین شیبانی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در این خصوص گفت: استان هرمزگان از نظر تعداد ایتام نسبت به سایر استان‌ها متفاوت است، حدود هشت هزار و 500 یتیم در استان هرمزگان تحت حمایت کمیته امداد هستند که چشم انتظار دستان پرمهر حامیان هستند و باید کمک شود، تمام ایتام استان دارای حامی شوند وبر همین اساس مدیران استانی آماده هستند تا طرح ملی پویش ایران مهربان را در بین کارکنان ادارات و سازمان خود ترویج و اجرا نمایند.

شیبانی افزود: سازمان‌ها و اداراتی که کارکنان بیشتری دارند می‌توانند یک روستا و یا یک منطقه از استان هرمزگان را انتخاب کنند و کل ایتام آن منطقه را حمایت نمایند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان بیان کرد: در طرح "هر کارمند، حامی فرزند معنوی" تحت عنوان پویش ملی ایران مهربان، کارمندان می‌توانند به تناسب توان مالی خود از 10 تا 50 هزار تومان به‌صورت ماهانه به حساب فرزند معنوی خود واریز نمایند.

علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: طرح "هر کارمند، حامی فرزند معنوی" در قالب پویش ملی ایران مهربان با دستور معاون اول رئیس‌جمهور در سراسر کشور در حال اجرا است، از آنجا که در استان هرمزگان تعداد هشت هزار و 500 یتیم و شش هزار و 500 کودک نیازمند تحت حمایت کمیته امداد هستند امیدواریم شاهد مشارکت 100 درصدی کارکنان ادارات و سازمان ها در این طرح ملی باشیم.

این مقام مسئول افزود: چنانچه مدیران سازمان‌ها، ادارات و دستگاه‌های اجرایی، دغدغه‌ی جدی و نقش مؤثری در اجرای این طرح داشته باشند تا پایان سال جاری هیچ یتیمی بدون حامی و سرپرست نخواهد ماند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید