جزییات خبر

سه شنبه / ۹ دی ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۰
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۹۴۸۰
گزارشگر : ۳۸
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان خبر داد؛

راه‌اندازی سامانه جامع مزیت سنجی شغلی در کمیته امداداستان هرمزگان

(سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹) ۱۴:۴۰

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان از راه‌اندازی سامانه جامع مزیت سنجی شغلی باهدف شناسایی ظرفیت‌ها و مزیت‌های شغلی در کمیته امداد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ عبدالرضا خسروانی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص گفت: در این سامانه اولویت‌بندی کسب‌وکارهای موجود در هر شهرستان بر اساس بوم منطقه، آب و هوا، توان و ظرفیت سرزمینی، ویژگی‌های اقتصادی و اجتماعی و موقعیت جغرافیایی رتبه‌بندی شده تا نقشه راه مناسبی جهت شروع یا توسعه کسب‌وکارهای مناسب برای علاقه‌مندان و کارآفرینان استان باشد.

خسروانی افزود: کسب‌وکارهای دارای مزیت در رسته‌های شغلی مختلف همچون صنعت، خدمات، صنایع‌دستی، صنایع غذایی، باغداری، طیور، دامداری، صنایع تبدیلی و تکمیلی، زراعت و شیلات در این سامانه به تفکیک هر شهرستان از استان هرمزگان تدوین و اولویت‌بندی شده است.

این مقام مسئول سامانه جامع مزیت سنجی شغلی شهرستان‌ها را راهکاری مؤثر برای سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان و سبب افزایش بهره‌وری سرمایه‌گذاری در استان دانست و گفت: کارآفرینان، فعالان کسب‌وکار و دستگاه‌های اجرائی استان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از مزیت‌های شغلی هر شهرستان‌ استان هرمزگان به سامانه جامع "مزیت سنجی شغلی" کمیته امداد به آدرس www.maziyatjob.emdad.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید