جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۰
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۹۶۶۵
گزارشگر : ۳۸

کمک 700 میلیون تومانی شرکت پالایش نفت بندرعباس به ایتام هرمزگانی

(چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹) ۱۴:۲۰

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از کمک 700 میلیون تومانی شرکت پالایش نفت بندرعباس به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد در قالب پویش ایران مهربان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی و اجرای طرح پویش ایران مهربان، شرکت پالایش نفت بندرعباس در اقدامی خیرخواهانه حمایت از یک هزار نفر از ایتام و فرزندان محسنین استان هرمزگان را عهده‌دار شد و مبلغ 700 میلیون تومان به‌صورت یکساله به‌حساب آنان واریز نمود.

الهیاری افزود: در شش‌ماهه دوم سال جاری، بنگاه‌های اقتصادی استان هرمزگان گام‌های بلندی در جهت حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در قالب پویش ایران مهربان برداشته‌اند و امیدواریم با تداوم حمایت‌ها و مشارکت‌های این بنگاه‌ها مشکلات اساسی خانواده‌های ایتام و نیازمندان استان هرمزگان را برطرف نماییم.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان اظهار داشت: هم‌اکنون در استان هرمزگان هشت هزار و 750 یتیم و شش هزار و 500 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که مردم نیکوکار و نوع‌دوست می توانند با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ و پیوستن به پویش ایران مهربان حمایت از یک یا چند فرزند ایتام و محسنین را عهده‌دار شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۸۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید