دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۷ آذر ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۳
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۸۶۱۳۷
گزارشگر : ۳۸

برپایی نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر در استان

برپایی نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر در استان
(شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰) ۱۳:۵۳

نمایشگاه فرصت‌ های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر، با حضور استاندار هرمزگان، مدیرکل فنی و حرفه ای ، مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل کمیته امداد هرمزگان در بندرعباس، افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ جلیل تراهی، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در حاشیه این مراسم گفت: مهمترین اهداف نمایشگاه فرصت‌های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر، ترویج فرهنگ اشتغال با سرمایه اندک و ارتقای فرهنگ کار و کارآفرینی برای افراد جویای کار می باشد.

تراهی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در ساختمان اداری مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره یک بندرعباس افرود: در این نمایشگاه تعداد 4 غرفه به راهبران شغلی همکار با کمیته امداد و 3 غرفه نیز به مجریان طرح های اشتغال کمیته امداد اختصاص یافته بود.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان یاد آور شد: کمیته امداد با همکاری اداره آموزش فنی و حرفه ای برای افراد تحت حمایت که جویای کار هستند، آموزش های مهارتی منطبق با علاقه و استعداد آنان برگزار می نمایند و این افراد پس از دریافت گواهی مهارتی معتبر می توانند از تسهیلات اشتغال این نهاد بهره مند شوند، همچنین کمیته امداد علاوه بر تسهیلات با معرفی متقاضیان علاقه مند شغل به مراکز کاریابی در سطح استان، آنان به صورت مستقیم وارد بازار کار، می شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید