دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۸ دی ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۴
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۸۶۵۲۹
گزارشگر : ۳۸

اهدای 3600 سبد معیشت و 2100 تخته پتو بین سیل زدگان استان

اهدای 3600 سبد معیشت و 2100 تخته پتو بین سیل زدگان استان
(شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰) ۱۲:۵۴

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از اهدای 3600 سبد معیشت و 2100 تخته پتو بین خانواده های مناطق آسیب دیده ناشی از سیل استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ استاندار هرمزگان به همراه مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان و سایر مسئولین در سفر یک روزه از شهرستان میناب، بخش توکهور و هشتبندی، جغین ، شهرستان رودان از مناطق آسیب دیده از بارندگی شرق هرمزگان بازدید میدانی نموده و از نزدیک به مسائل و مشکلات اهالی و ساکنین این مناطق مورد بررسی قرار دادند.
جلیل تراهی، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: بر اساس آمار اولیه ۲۱۳۰ خانواده تحت حمایت کمیته امداد دچار خسارت شدند که از این تعداد ۸۰۰ خانواده منازل مسکونی در اثر سیل دچار آسیب شده است.
تراهی، از توزیع مواد غذایی و پتو بین آسیب دیدگان توسط این نهاد خبر داد و گفت: سه هزار و 600 سبد معیشتی و دو هزار و 100 تخته پتو به ارزش دو میلیارد و 430 میلیون تومان بین خانواده های مناطق آسیب دیده ناشی از سیل استان توزیع گردید.
این مقام مسئول یادآور شد: اقلام سبد معیشتی شامل: برنج ، روغن ، عدس ، نخود ، رب گوجه ، تن ماهی ،قند ، لوبیا و لپه تهیه شده است .
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان  با اشاره به اینکه بیشتر خانواده های آسیب دیده از سیل وسایل زندگی شان دچار آسیب و یا از بین رفته است، تصریح کرد: مردم نوع دوست هرمزگان میتوانند با واریز کمک های خود به شماره کارت 6037997900000648  در تامین لوازم ضروری به همنوعان در مناطق سیل زده هرمزگان مشارکت نمایند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید